1
 
2
 
31
2
3

Spauda ant drobės

Atspausdintas drobes traukiame ant medinio porėmio. Porėmius perkame iš Lietuvos gamintojų,
kurie gamybai naudoja tik sertifikuotą lietuvišką medieną.

Didesnieji porėmiai turi sutvirtinimo skersinius (60x90 ir 75x100 cm formatai), kurie garantuoja,
kad didelio formato paveikslas nesusikraipys.

40x60 cm ir kiti didesni porėmiai turi įtempimo kampukus, kurie garantuoja, kad audinys bus
tinkamai įtemptas.Visų mūsų naudojamų porėmių storis yra 2 cm.

• Pakabinimo troselis paslepiamos po audiniu, kad nebraižytų Jūsų sienų;

• Audinio įtempimui naudojami papildomi pleištai;

• Prisegama naudojimosi instrukcija-garantija, kuri pažymi, kad drobė atspausdinta smilefoto.lt ir jai suteikiama 2 metų neblukimo garantija, jei bus laikomasi instrukcijos nurodymų.

 
4
5

Drobės užtempimas ant porėmio

Kiekvieną atspausdintą drobę ant porėmio užtempiame rankomis, taip garantuojame, kad kiekvienas kampas bus gerai įtemptas.

Drobės užtempimo ant porėmio gali būti keli variantai:

Pratęsta nuotrauka - jei Jūsų nuotrauka turi daug fono, kurio nėra būtina atvaizduoti priekinėje drobės dalyje, tai yra idealiausias pasirinkimas, visuomet garantuosiantis kokybišką produktą. Tačiau visuomet atkreipkite dėmesį, jei Jūsų nuotraukoje labai arti nuotraukos kraštų yra svarbių elementų, tokių kaip galva, galūnės ar grupės žmonių paskutinis žmogus, geriau rinktis kitus užlenkimo ant porėmio variantus, kurie leis išsaugoti visus svarbius nuotraukos elementus.

Veidrodinis atspindys - patogu naudoti tada, kai nuotraukoje yra nedaug fono ir jo negalima užlenkti siekiant išlaikyti pilną nuotraukos kompoziciją. Naudojant veidrodinį atspindį labai svarbu įvertinti ar ta fono dalis yra foninė, ar nebus dubliuojamos žmonių galūnės ar kiti itin nelogiški elementai.

Pratęsti kraštai - tuomet, kai negalima naudoti veidrodinio atspindžio, nes būtų dubliuojami nelogiški elementai galima pratęsti nuotraukos kiekvienos kraštinės patį kraštelį. Tokiu atveju sukuriamas fonas, kuris nesudaro jokio konkretaus vaizdo, tačiau puikiai spalviškai dera prie drobės priekinės nuotraukos.

Vientisa spalva - šis užlenkimo ant porėmio variantas naudojamas tuomet, kai sunku parinkti bet kurį iš prieš tai aprašytų variantų dėl skirtingų nuotraukos kiekvienos kraštinės vaizdų. Parenkant vientisą spalvą itin svarbu įvertinti ar ji tikrai puikiai dera su nuotraukos spalvomis, be to, ar ji derės prie Jūsų namų sienų.

Renkantis drobės užlenkimo ant porėmio būdą būtinai įvertinkite nuotraukos foną, svarbius elementus, kuriuos būtina atvaizduoti priekinėje drobės dalyje, kambario, kuriame kabės sienos spalvos.

67