Fotodėlionė – puikus būdas žaismingai realizuoti įsimintinas savo gyvenimo akimirkas, įmonės atributiką ar sukurti išskirtinę dovaną draugui gimtadienio arba kitos šventės proga. Šį unikalų suvenyrą ypač mėgsta vaikai, kadangi dėlionė atlieka dvi funkcijas – yra akį patraukianti, spalvinga dekoracija ir įdomus, įgūdžius lavinantis žaidimas.

Iš daugybės detalių surenkamą fotografiją galima priklijuoti namuose ant sienos, įrėminti ir naudoti kaip paveikslą, laikyti ant rašomojo stalo ar panaudoti kitais originaliais būdais. Kokybiškai ir itin tiksliai išpjautos dėlionės detalės ir ilgaamžiška fotospauda leidžia džiaugtis dėlione ilgą laiką.

Gaminame šias fotodėliones:

·         Kartoninės fotodėlionės. Dėlionės su kartonine nugarėle ir blizgiu polisterio paviršiumi. Galimi dėlionės matmenys: 18x13 cm (63 dalys), 19x28 cm (96 dalys), 20x29 cm (120 dalių), 26x38 cm (252 dalys), 19x19 cm širdelės formos dėlionė (75 dalys).

·         Magnetinės fotodėlionės. Prie metalinių paviršių limpančios dėlionės su magnetine nugarėle ir blizgiu paviršiumi. Galimi dėlionės matmenys: 18x13 cm (63 dalys), 20x29 cm (120 dalių).

Fotodėlionės gamybos procesas

Pageidaujamą fotodėlionės nuotraukos dizainą galite sukurti patys. Užsiregistruokite mūsų svetainėje ir sukurkite ypatingai patrauklų maketą dėlionei. Kaip tai vyksta?

Galite įkelti savo fotografiją arba sukurti maketą vien iš mūsų siūlomų grafinių elementų. Turite galimybę visą maketą nuo pradžios iki pabaigos kurti patys – išsirinkti foną, nustatyti, kokioje fono vietoje ir kokio dydžio bus jūsų fotografija, galiausiai, galite pridėti žaismingus ir patrauklius pieštinius elementus. Tiek fonai, tiek pridedami pieštiniai elementai suskirstyti į kategorijas pagal tematiką, todėl lengvai rasite tai, kas jūsų maketui reikalinga.

Fotografijas ant dėlionės perkeliame pasitelkdami skaitmeninės sublimacijos technologiją. Sublimacija – tai procesas, kurio metu medžiaga iš kietosios būsenos virsta dujomis praleidžiant tarpinę (skysčio) fazę. Ant popieriaus su specialiais sublimaciniais dažais atspausdiname fotografiją. Tuomet atspausdinta fotografija glaudžiama prie dėlionės paviršiaus ir maždaug 180-200 ºC temperatūroje, kuri reikalinga dažams virsti dujomis, veikiama slėgio fotografija perkeliama ant dėlionės paviršiaus. Galutinis gaminys pasižymi aukšta kokybe: nuotraukos ant dėlionės yra ryškių spalvų, ilgai neblunka, dėlionė yra atspari trinčiai ir drėgmei.

 
 

 

 

 

Formatai Dydžiai Dalys Kaina

• 18x13 cm

63

10 Eur   

• 19x28 cm 96 14 Eur  
• 20x29 cm 120 15 Eur 
• 26x38 cm 252 20 Eur  
       

• 19x19 cm

75

10 Eur   

 

* Visos kainos nurodytos su PVM

  

 

Užsakyti
 
SVARBU! Kurti ir užsakyti galima naudojant tik kompiuterį.
Neturint galimybės prašome susisiekti el.paštu info@smilefoto.lt arba tel.nr +370 682 84508