Kiekvienas registruotas www.smilefoto.lt tinklalapio vartotojas privalo laikytis Naudojimosi taisyklių.
 
1. Paslaugos
 
Tinklapis www.smilefoto.lt siūlo kiekvienam klientui susikurti paskyrą, kurioje jis gali užsisakyti foto produktus su savo asmeninėmis nuotraukomis.
 
2. Registracija
 
Nuo tos akimirkos, kai Jūs susikuriate paskyrą smilefoto.lt, Jūs patvirtinate, kad visiškai sutinkate su pateiktomis Naudojimosi taisyklėmis. Šis patvirtinimas turi juridinę galią naudotojo bendradarbiavime. Pasiliekame sau teisę šias taisykles be atskiro įspėjimo keisti bet kuriuo metu. Neprivalome įspėti apie pasikeitusias taisykles. Pakeitimai įsigalioja iškart paskelbus juos www.smilefoto.lt tinklapyje. Pakeitimai galioja visiems vartotojams ir visoms po taisyklių pakeitimo sudarytoms sutartims.
Registruojantis asmuo registracijos dieną turi būti sulaukęs 16 metų, tai patvirtinti privaloma registracijos formoje.
 
3. Naudotojo el. paštas ir slaptažodis
 
Registracijos metu Jūs turite nurodyti galiojantį Jūsų elektroninio pašto adresą, kurio pagalba galima su Jumis susisiekti, ir susikurti slaptažodį. Po to, kai užpildysite registracijos formą vartotojo paskyrai sukurti, Jūs turėsite ją aktyvuoti, kad galėtumėte pradėti naudotis paslaugomis. Aktyvacija atliekama spustelėjus nuorodą, kurią gausite i savo elekroninio pašto dėžutę. Naudotojas yra atsakingas už slaptažodžio konfidencialumą po registracijos.
 
4. Sąlygos, kad išsaugotumėte vartotojo paskyrą
 
Naudotojas sutinka laikytis visų naudojimosi taisyklių. Jei vartotojas jų nesilaiko, pasiliekame sau teisę užblokuoti vartotojui prisijungimą prie paskyros arba visai ištrinti vartotojo paskyrą ir duomenis.
 
Jei naudotojas dėl kažkokios priežasties nesutinka su pateiktomis naudojimosi taisyklėmis, turime teisę užblokuoti prisijungimą prie paskyros ir ištrinti vartotojo paskyrą su visais ten esančiais duomenimis.
 
5. Naudotojo sukurtas turinys
 
Laikydamasis visų naudojimosi taisyklių, vartotojas savo paskyroje gali susikurti ir užsisakyti fotoknygas, kalendorius, nuotraukas, perkeltas ant drobės ir kitas paslaugas siūlomas www.smilefoto.lt. Naudojantis šia paslauga, draudžiama talpinti ir laikyti savo paskyroje duomenis, kurie pagal ES įstatymus yra nelegalūs ir draužiami. 
 
Produktų turinio spalvos kliento monitoriuje gali skirtis nuo spalvų spaudoje dėl skirtingų spaudos technologijų ir kiekvieno monitoriaus nustatymų. Klientas yra atsakingas už talpinamų nuotraukų kokybę.
 
Dėmesio! Sistemoje sukurti produktai yra saugomi 1 mėnesį. Sistema automatiškai ištrina visus sukurtų produktų maketus, fonus, tekstus ir klientų įkeltas nuotraukas, kurie yra įkelti prieš 1 mėnesį.
 
Kiekvienas vartotojo sukurtas produktas su jam priskirtu ID yra unikalus, keičiant jį keičiasi viskas kas yra susiję su šiuo ID (tame tarpe tokio ID produktai, kurių užsakymai jau yra pateikti, kurie dar yra krepšelyje, tie kurie yra "Mano projektai" skiltyje ir kitur, kur yra naudojamas tas pats ID). Su vienu ID gali būti tik vienas produktas, kuris atvaizduojamas su paskutiniu išsaugotu jo pakeitimu. Norint sukurti naują produktą reikia kurti naują produktą, o ne redaguoti esamą produktą.
 
6. Nuotraukų talpinimas
 
Visada savo nuotraukų originalus saugokite savo kompiuteryje ar kitose savo laikmenose. Sutikdami su šiomis naudojimosi taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad mes neatsakome už prarastas nuotraukas ar kitus nuostolius susijusius su vartotojo paskyra. 
 
7. Privatumas
 
Perkant www.smilefoto.lt, Jūsų pateikta informacija nebus perduota trečiosiom šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Mes privalome turėti pilną, išsamią ir atnaujintą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai įvykdyti Jūsų užsakymą. Mes turime teisę perduoti informaciją apie Jus mūsų partneriams, kad galėtume pranešti Jums apie gautą užsakymą ir jo išpildymą. Taip pat, Jūsų tikslūs duomenys būtini norint pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu bei kitiems sutartiniams įsipareigojimams vykdyti.
 
Jūs turite teisę gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės el. paštu info@smilefoto.lt
 
8. Kuponų ir nuolaidų kodai
 
Kuponų naudojimo taisyklės nurodytos kiekvieno kupono įsigijimo sąlygose partnerių tinklapiuose. Kiekvienam kuponui gali būti taikomos skirtingos sąlygos. Kiekvieną kuponą galima panaudoti tik kartą. Kuponai pasibaigus jų galiojimo laikui negali būti naudojami, www.smilefoto.lt automatiškai nepriims kuponų kodų, kurių galiojimas yra pasibaigęs. Kuponas gali būti panaudotas tik tam produktui užsakyti, kuriam yra įsigytas. Jei užsakymo suma yra didesnė nei Jūsų įsigytas kuponas/-ai, skirtumą Jūs galite sumokėti pasirinkę Jums patogų apmokėjimo būdą. Kupono kodo savininko pareiga yra saugoti jį ir niekam nerodyti unikalaus jo kodo.
 
Nuolaidų kodai skelbiami viešoje erdvėje arba gaunami asmeniškai gali būti naudojami pagal konkrečios nuolaidos arba akcijos sąlygas, kurios skelbiamos kartu su nuolaidos kodu.
 
Kuponai tarpusavyje, nuolaidos tarpusavyje arba kuponai su nuolaidomis yra nesumuojami.
 
9. Užsakymo vykdymo ir apmokėjimo sąlygos
 
Visos kainos pateiktos eurais su PVM. Užsakymų vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą. Apmokėjimas galimas šiais būdais:
•per partnerio paysera.lt sistemą, pagal partnerio nurodytas sąlygas ir galimybes (https://www.paysera.lt/sutartys/imoku_surinkimas_internetu.html).
 
10. Pristatymas
 
Užsakyti produktai iš www.smilefoto.lt tinklalapio bus pristatyti gavėjui per siuntų pristatymo tarnybas. Jūs galite pasirinkti skirtingus pristatymo būdus, priklausomai nuo užsakyto produkto tipo ir pristatymo adreso. Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir pristatymo sąlygų. 
 
11. Administracinis mokestis
 
Klientų administracinis mokestis skirtas klientų paslaugų kokybei užtikrinti ir gerinti. Mokestis taikomas pirkimo krepšeliui, ir yra negrąžinamas bei kitaip nekompensuojamas. Taikomas mokestis - 1,00€.
 
12. Ginčai
 

Iškilę klausimai bus sprendžiami derybų būdu, remiantis šiomis taisyklėmis. Jei klausimai neišsprendžiami derybų metu, tuo atveju jie sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Pirmiausia pretenziją dėl nekokybiškos prekės galite parašyti mums, pretenzija parašoma laisva forma ir atiduodama parduotuvės darbuotojai kartu su nekokybišku produktu. Toliau
Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės/paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/“.

 

13. Pakeitimai, kai užsakymas jau yra apmokėtas ir patvirtintas
 
Naudotojas turi susisiekti ir išsiaiškinti ar pakeitimai dar galimi. Jei pakeitimai yra galimi, jie bus atlikti.
 
Galimi pakeitimai jau užsakytoms ir apmokėtoms prekėms:
pristatymo varianto pakeitimas,
pristatymo adreso pakeitimas,
pagaminimo laiko pakeitimas,
pinigų grąžinimas už permokėtus užsakymus,
apmokėto užsakymo atšaukimas, mokėjimo sumą panaudojant kitam užsakymui (būtina susisiekti ir išsiaiškinti ar yra tokia galimybė),
ir kitos operacijos, kurios gali būti atliktos prieš tai suderinus.
 
14. Prekių kokybės garantija, grąžinimo sąlygos
 
Norėdami išsaugoti žmonių privatumą, užsakymų prieš gamybą neperžiūri. Būtent dėl šios priežasties svarbu Pirkėjui pačiam pasitikrinti užsakymą ar nepaliko klaidų. Už nuotraukų kokybę bei turinį Pirkėjas atsako pats.
 
Pirkėjas supranta, kad kai kurie prekės parametrai ar atspalviai gali skirtis nuo realiųjų, dėl kliento naudojamo monitoriaus ypatybių, todėl už tai neatsakome.
 
Prekėms suteikiama garantija, jeigu ji yra taikoma ir nurodyta prekės aprašyme. Jeigu nenumatome garantijos, vadovaujamasi garantiją reglamentuojančiais LR teisės aktais.
 
Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įsigytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (www.smilefoto.lt vartotojui). Remiantis šia direktyva bei šių Taisykių 1.4 punktu, užsakytos prekės yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.
 
 
Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo. Į pretenziją atsakoma pe 10 d.d. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus. Nekokybiškos prekės, kurios yra pakeičiamos arba už kurias yra grąžinami sumokėti pinigai, yra sunaikinamos ir toliau prekyboje nenaudojamos. 
 
Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
 
 
Naudojimo tasyklių redakcija 2018.02.08 10:00