Fotopuodeliai

Ryškiaspalvis keramikinis puodelis su fotografija ar pageidaujamu užrašu pavers jūsų mėgavimosi kava ir arbata akimirkas stilingomis ir linksmomis. Niekaip nerandate puodelio, kuris įtiktų jūsų skoniui? Asmeniškai jums arba artimam žmogui pagamintas puodelis - puiki išeitis. Sugalvokite originalią puodelio idėją ir lengvai bei greitai įgyvendinkite ją su „Smile foto“. Tai gali būti mėgstamiausia jūsų atostogų akimirka, šmaikštus gyvenimo moto ar nuoširdus prisipažinimas draugui. Fotopuodeliai yra geras sprendimas ir tuo atveju, kai prireikia originalių suvenyrų su įmonės atributika ar solidžių verslo dovanų.

Gaminame dviejų tipų fotopuodelius:

·       Standartinis puodelis su fotografija. Klasikinis keramikinis puodelis su pasirinkta fotografija, iliustracija ar originaliu užrašu. Galima pasirinkti patraukliausią puodelio vidaus spalvą net iš 8 skirtingų spalvų. Rekomenduojame derinti vidinę spalvą su užraše ar fotografija dominuojančiu atspalviu – taip sukursite vientisą puodelio stilių.

·         Latė puodelis su fotografija. Keramikinis į viršų platėjantis latė tipo puodelis su jūsų pasirinkta fotografija, piešiniu ar užrašu. Talpus ir elegantiškas puodelis, ir ne tik latė kavai!

Puodelio su fotografija gamyba

Puodelius su fotografijomis gaminame pasitelkę patikimą, šiuolaikišką skaitmeninės sublimacijos technologiją, kuri leidžia perkelti norimą fotografiją ant keramikinio paviršiaus išlaikant aukštus atvaizdo kokybės standartus.

Sublimacijos proceso metu dažai virsta dujomis ir įsiskverbia į dengiamą paviršių. Pirmiausia ant popieriaus specialiais dažais atspausdiname fotografiją, kuri vėliau keliaus ant puodelio paviršiaus. Atspausdinama veidrodinė fotografijos versija, kadangi atvaizdas bus perkeliamas tiesiai ant paviršiaus. Fotografija pritvirtinama ante puodelio paviršiaus numatytoje vietoje. Kai viskas paruošta, puodelis keliauja į termopreso įrenginį, kur karštis ir spaudimas atlieka likusį darbą. Rezultatas visuomet puikus – fotografija ant puodelio paviršiaus atrodo lyg čia visada buvusi ir yra atspari trinčiai, puodelį galima plauti indų plovimo mašina, naudoti mikrobangų krosnelėje. Toks puodelių dekoravimo metodas leidžia džiaugtis gaminiu ne vienus metus.

Masinės gamybos puodelių pilnos parduotuvių lentynos, tačiau jei norite praktiško ir gražaus kasdienybės akimirkų draugo, puikios dovanos mylimam žmogui ar išskirtinės interjero puošmenos, verčiau rinkitės vienetinį unikalaus dizaino puodelį su nuotrauka.

 

 

 

 
Standartinis puodelis 330ml Puodelis su splavotu vidum 330ml Latte puodelis 350ml 
 10 €  12 €  15 €
6.50€    7.80€ 9.75€ 

* Visos kainos nurodytos su PVM

Jūsų norima nuolaida prisitaikys suvedus  kodą paskutiniame žingsnyje ( prekių krepšelis - nuolaidos kodas ) 

Nuolaidos kodas : CJU65D 

                                          

 

 
Užsakyti
 
SVARBU! Kurti ir užsakyti galima naudojant tik kompiuterį.
Neturint galimybės prašome susisiekti el.paštu info@smilefoto.lt arba tel.nr +370 682 84508